830154AMI-08LF
Product Categories
Original ICs Component Co Ltd
Contact Now
830154AMI-08LF
830154AMI-08LF
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:4 160 MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)